Baile / Táirgí

Gach Táirgí

  • Caiséad MPO-LC
    Úsáidtear Caiséid MPO-LC chun na Nascóirí MPO a fhoirceanntar ar cháblaí trunk a bhriseadh amach i gcónaisc LC chun éascú a dhéanamh ar phaisteáil isteach sa trasghlacadóir SFP de na calafoirt trealaimh chórais.Úsáidtear an modúl mar aon le Fráma Dáilte Snáithín 1U nó 2U.Úsáidtear an painéal adapter LC ar thaobh tosaigh an bhosca modúil chun an trealamh a nascadh nó idir an bosca modúl, agus úsáidtear adapter MPO ar chúl chun cáblaí stoc réamhcheangailte MPO a nascadh.
  • Transceiver Optúil
    Is príomhfheistí optoelectronic iad trasghlacadóirí optúla i gcórais cumarsáide snáthoptaice, atá freagrach as athrú idir comharthaí optúla agus leictreacha.Tá ról ríthábhachtach acu i líonraí cumarsáide nua-aimseartha, go háirithe i réimsí amhail ionaid sonraí, líonraí teileachumarsáide, Fiber to Home (FTTH), agus tarchur sonraí ardluais.
  • Scoilteoir snáthoptaice
    ● Caillteanas isteach íseal, PDL íseal, tonnfhad oibriúcháin leathan & caillteanas tuairisceáin ard
    ● Scoilteoir optúil leibhéal Telecom d'iontaofacht ard, sárchobhsaíocht agus aonfhoirmeacht cainéal den scoth
    ● Dearadh dlúth éasca le suiteáil agus áisiúil le haghaidh nasc
    ● Telecordia GR-1221 agus GR-1209 comhlíontach agus RoHS faofa
  • Pigtails snáthoptaice
    ● Pigtails Fiber Optic le céimseata aghaidh deiridh den scoth, fad beacht agus lamháltais.
    ● Tá na pigtails réamh-snasta áisiúil a spliced ​​agus a shuiteáil sa réimse.
    ● Tá pigtails snáithíní saincheaptha le nascóirí éagsúla ar fáil
    ● Buaileann sé le ISO9001, ROHS
  • Cáblaí Paiste Snáithín
    ● Níos mó ná 15 bliain d'eispéireas déantúsaíochta
    ● Cábla paiste snáithín iomaíoch ardchaighdeáin agus praghais, ar fáil le haghaidh dearadh saincheaptha
  • Cábla Bulc Líonra Ethernet
    ● Laghdaíonn an croí copair ardcháilíochta saor ó ocsaigine go héifeachtach an luach maolaithe agus feabhsaíonn sé cobhsaíocht na comhartha.
    ● 4 phéire péire casta, rialú pitch daingean agus beacht chun crosstalk comhartha a fhritháireamh go héifeachtach.
    ● Solúbtha, resistant a lúbadh, gan snaidhmeanna, agus ní éasca a bhriseadh.
    ● Ag luí go hiomlán leis an líonra comhéadan RJ45.
  • Cábla Paiste Líonra Ethernet
    Is cábla líonra é cábla Ethernet a úsáidtear le haghaidh naisc sreangaithe leis an Idirlíon, bealach chun feistí líonra atá in ann Ethernet (ríomhairí, scanóirí, consóil cluichíochta, gléasanna sruthaithe, etc.) a nascadh i spás fisiceach.
  • Cábla Paiste MTP/MPO
    ● Dearadh brainse cábla ard-neart, dea-airíonna meicniúla
    ● Réamhfhoirceannadh agus tástáil mhonarcha 100% chun feidhmíocht tarchurtha a chinntiú
    ● Tacú le feidhmchláir líonra 10G/40G/100G
    ● Tá PVC, LSZH agus ábhair eile ag baint leis an ábhar sceach seachtrach
    ● OFNR, OFNP , Tá grád retardant lasair cábla snáthoptaice LSZH roghnach.
  • Cábla Ethernet Cat5 / Cat5e
    ● 22-26AWG seoltóir copair ard-chaighdeán saor ó ocsaigine
    ● Minicíocht tarchurtha 100Mhz, ráta tarchurtha suas le 10Gbps
    ● Laghdú an-bheag, luas tarchurtha tapa agus cobhsaíocht ard comhartha
    ● Solúbtha, resistant a lúbadh, gan snaidhmeanna, deacair a bhriseadh, agus sármhaith tarchur cobhsaí de chomharthaí líonra Gigabit
    ● Suiteáil éasca d'fhoirgnimh chliste feabhsúcháin tí, innealtóireacht, nascacht líonra sonraí gnó comhtháite ilmheán
  • Cábla Líonra Cat6 / Cat6a
    ● Seoltóir copair ardchaighdeáin saor ó ocsaigine 23AWG/0.57mm trastomhas
    ● Minicíocht tarchurtha 250Mhz, ráta tarchurtha suas le 10Gbps
    ● Laghdú an-bheag, luas tarchurtha tapa agus cobhsaíocht ard comhartha
    ● Solúbtha, frithsheasmhach in aghaidh lúbthachta, gan snaidhmeanna, deacair a bhriseadh, agus tarchur super cobhsaí de chomharthaí líonra Gigabit
    ● Suiteáil éasca d'fhoirgnimh chliste feabhsúcháin tí, innealtóireacht, nascacht líonra sonraí gnó comhtháite ilmheán
  • Cábla Líonra Ethernet
    ✔ Monaróir cábla líonra aon-stad, ag mórdhíol gach cineál cáblaí LAN gearrtha
    ✔ Cinntíonn monarcha mór nua-aimseartha de níos mó ná 60+ ​​línte táirgeachta seachadadh tapa
    ✔ 10+ bliain taithí i ndéantúsaíocht agus onnmhairiú
    ✔ Cáilíocht grád gairmiúil ar phraghas réasúnta an-mhaith
  • Cordaí Paiste Snáithín
    ✔ Fíor-mhonarcha le taithí déantúsaíochta os cionn 15 bliana
    ✔ Is féidir gach cineál cordaí paiste snáthoptaice a shaincheapadh
    ✔ Cábla paiste snáithíneach leibhéal teileachumarsáide sár-chobhsaí ar phraghas díola monarchan
    ✔ MOQ solúbtha (íosmhéid ordú) le haghaidh plean ceannaigh réasúnta
    ✔ Mór acmhainn a chinntiú luaidhe-am gearr agus seachadadh tapa

Glaoigh orainn

Cuir: Seomra A206, Uimh.333, WenHaiRoad, Baoshan Dúiche, Shanghai
Teil: +86-21-62417639
Mob: +86-17321059847
Ríomhphost: sales@shtptelecom.com

Nascleanúint

Catagóirí

Cainéal Telegram

Cóipcheart © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd Gach ceart ar cosaint. Léarscáil an tSuímhBeartas Príobháideachais