Baile / Réiteach / Réiteach FTTX

Réiteach FTTX

Is éard atá i Snáithín go dtí an Baile (FTTH) réiteach líonra rochtana snáithíní chuig úsáideoirí atá sonraithe sa Chód um dhearadh na hinnealtóireachta cumarsáide le haghaidh snáithín sa bhaile i gceantair chónaithe agus i bhfoirgnimh chónaithe.Tá na buntáistí a bhaineann le bandaleithead siméadrach ard, ardchobhsaíocht, ard-iontaofacht, frith-chur isteach, cosaint an chomhshaoil, agus saor ó thruailliú, rud a léiríonn forbairt agus treo snáithín do líonraí rochtana úsáideoirí inniu agus sa todhchaí.Is féidir le Tangpin snáthoptaice snáithíní éagsúla a sholáthar. réitigh d'úsáideoirí, lena n-áirítear cáblaí traidisiúnta, lag reatha, cáblaí optúla laistigh agus lasmuigh, nascóirí tapa snáthoptaice, boscaí dáileadh snáthoptaice, dúnadh splice snáthoptaice, agus táirgí eile.Tá an cábla faoi dhíon neamhshielded CAT6 a sheol Tangpin oiriúnach le haghaidh tarchur comhartha líonra ardcháilíochta sa chóras monatóireachta slándála pobail.Ina theannta sin, leagann réiteach lárionad sonraí micrea-mhodúil Tangpin bunús láidir chun pobal cliste a thógáil.Ar ndóigh, má tá riachtanais speisialta ag úsáideoirí, tá an cábla snáthoptaice is iomláine ag Tangpin chuig líne táirge áitiúil an úsáideora, ar féidir leo réitigh nasc iomlán deireadh le deireadh saincheaptha a sholáthar dóibh.

Príomhtháirgí

Scoilteoir Optúil PLC

Caillteanas isteach íseal, Íseal PDL
Tonnfhad oibre leathan: ó 1260nm go 1650nm.
Cobhsaíocht comhshaoil ​​agus meicniúil den scoth.
Cineál snáithín: G657A nó an custaiméir sonraithe
Pacáistiú: Píopa cruach nó ABS
Saincheapadh de réir riachtanais an chustaiméara
 

Cordaí Paiste Brainse

Cuir cineálacha snáithíní OM1, OM2, OM3, OM4, agus G.652D (OS1/OS2) G.657A1 ar fáil
Nascóirí SC LC ST FC
Caighdeán 4, 6, 8, 12, agus 24 croí (le huasmhéid de 144 snáithín ar fáil)
LSZH , OFNP, sheath cábla OFNR
Gach nasc caighdeánach atá ar fáil
 

Cáblaí Ilmhód Dhíon

Cábla optúil taobh istigh, atreisiú neamh-mhiotalacha, snáithín optúil sleeve daingean, cábla optúil clúdaithe polyolefin lasair-retardant, léasair 850nm optamaithe le 50um croí-snáithín ilmhód trastomhas.
Atreisiú ionaid: FRP nó FRP le ceap PE
 

Cordaí Paiste Mód Aonair

Cónaisc eochrach caol 2.0mm ag an dá cheann
Is féidir scéimeanna éagsúla a shaincheapadh: SC/FC/ST/LC/MPO
Caillteanas isteach íseal, caillteanas ard ar ais
3 chineál aghaidheanna bioráin: PC/UPC/APC
Marthanacht: 1000 uair
Comhlíonann ábhair chábla Caighdeáin OFNR OFNP
Comhlíonann caighdeáin Rosh6
Áirítear dhá chlúdach deannaigh
 

Snáithín Pigtail

Dearadh dlúth, caillteanas isteach íseal agus caillteanas ard ar ais.
Comhlíonann ITU-T G.657A nó G.652D, etc
Ard-iontaofacht, raon tonnfhad leathan, agus raon teochta oibriúcháin leathan.
Cuir snáithíní optúla mód singil (9/125) nó multimode (50/125 nó 62.5/125) ar fáil, le nascóirí simplex nó déphléacsacha.
Cumraíocht inoiriúnaithe.
 

Cáblaí UTP Cat6A

Péire casta gan sciath, cábla CM/LSZH.Is é an t-ábhar seoltóra copar lom soladach, is é 23AWG trastomhas an chábla, tá neart teanntachta an inslithe níos mó ná 16MPa, agus tá neart teanntachta an sheath níos mó ná 13.5MPa.Is féidir leis an tástáil os cionn 250HMZ a bhaint amach.
 

Cáblaí Lasmuigh

GYTA, cábla optúil lasmuigh, struchtúr líonta, truaill bhanna poileitiléin alúmanaim.
GYTS, cábla optúil lasmuigh, atreisiú miotalach, truaill pholaéin déanta as cruach.

 

Dúnadh Splice Fiber snáthoptaice

Úsáidtear rónta meicniúla agus rónta crapadh teasa do na calafoirt bhosca agus cábla, faoi seach.Is é an leibhéal cosanta IP68.Oiriúnach d'aon chineál cábla, is féidir é a úsáid le haghaidh naisc éagsúla, ag freastal ar riachtanais tástála chasmhóiminte cábla, teannas, brú, agus lúbthachta.Éasca a oibriú agus tá luach praiticiúil ard.
 

Comh-Aireachta Trasnasctha

Ábhair roghnacha déanta as cruach dhosmálta agus SMC
An doras a chosaint ó thionchair sheachtracha trí insí folaithe
Friotaíocht ard creimeadh, iontaofa agus uiscedhíonach, cruthúnas meirge
Cóireáil dromchla péinteáil púdar eapocsa leictreastatach
Sroicheann leibhéal cosanta IP65
Oibriú tosaigh cuimsitheach, dearadh ródaithe cábla éasca le críochnú Oiriúnach
do thionól na plug-in scoilteoirí modúlach PLC
Is féidir na tréithe go léir a shaincheapadh
 

Bosca Dáilte Snáithín

Cineál nascóirí: SC / FC / LC / ST
Ábhar: cruach fuar-rollta / cruach dhosmálta
Dath: Bán / Dubh / Liath / Méid Eile
: Inoiriúnaithe de réir riachtanais an chustaiméara.
Feistithe le tráidire comhleá cruachta, éasca le hoscailt agus éasca an ciorcad a shuiteáil agus a chothabháil.Tá an bosca feistithe le cáblaí optúla iontaofa, tabhairt isteach cábla eireaball, fosúchán agus gléasanna talún.
 

Comh-aireachta Balla Feistithe

Dearadh fíorálainn agus ceardaíocht fíorálainn.
Feistithe le casters nó cosa, is féidir é a shuiteáil go héasca ar bhallaí nó urláir.
Iompar luchtaithe: 60KG.
Féadfar na bealaí sreangaithe barr agus bun a dhúnadh.
Doras tosaigh soghluaiste agus painéal taobh, éasca le suiteáil agus cothabháil.
Degreasing, níochán aigéad, fosfar, níochán uisce, sciath púdar leictreastatach, i gcomhréir le caighdeáin ROHS.
Rudaí saincheaptha.
 

Comh-Aireachta Líonra

Is comh-aireachta ard-neart caighdeánach 19 orlach é an comh-aireachta le cumas 42U.Pláta cruach fuar-rollta, le tiús 1.2mm nó níos mó, ag spraeáil plaistigh, cruthúnas meirge, uiscedhíonach, agus frith-chreimeadh.
Customizable de réir riachtanais an chustaiméara.
 

Racáil Cábla

Leithead: 40-300mm
Fad: uasmhéid 6000mm
Airde iarnróid taobh: 50-150mm
Suiteáil solúbtha agus tapa
Is féidir é a chur i bhfeidhm go solúbtha ar chórais sreangú comhtháite agus tá sé oiriúnach le haghaidh sreangú uachtair agus íochtair droichid sreangú
Is é féin-mheáchan an droichead mogalra sreinge amháin 1/5 de sin de dhroichid thraidisiúnta eile
Cumas luchtaithe níos láidre
Díomailt teasa níos fearr agus saolré cábla níos faide
 

Bainistíocht Cábla

Bainistíocht cábla bunaithe ar chaighdeáin ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568, YD/T926.3-2001, agus a sháraíonn na caighdeáin seo.
Is féidir é a phacáistiú i gcomh-aireachta caighdeánach 19 orlach le sonraíochtaí éagsúla, mar shampla 12 calafort agus 24 calafort.
An féidir cáblaí líonra 22, 24, agus 26AWG (0.4 go 0.6mm) a nascadh.
Pláta miotail, cruach creimeadh-resistant.
Bosca lipéad ar bharr an phainéil.
 

24 Painéal Paiste Folamh

Ag glacadh le dearadh modúlach, comhlíonann sé riachtanais suiteála modúil breiseán éagsúla, atá oiriúnach le haghaidh idirghníomhaíochta agus foirceannadh idir feistí, agus atá comhoiriúnach le racaí agus caibinéid trealaimh 19 orlach.Cinntíonn cré-umha fosfair DC atá seasmhach agus resistant creimeadh os cionn 250 foirceann.Tá lipéid ag gach calafort ar an taobh tosaigh agus bainisteoir cábla ar chúl, rud a threoraíonn na cáblaí go héifeachtach go dtí na pointí deiridh.
 

Aonad Fo-fhráma ODF

Feidhmeanna cosúil le foirceannadh cábla snáthoptaice, sreangú snáthoptaice, sceidealú snáthoptaice, agus stóráil fad bhreis ar shnáithín eireaball.
Is féidir é a shuiteáil go neamhspleách i gcomh-aireachta caighdeánach 19U.
Glacadh le tráidire snáithíní leá comhtháite 12 chroí.
Oiriúnach chun cáblaí optúla struchtúracha éagsúla a fhoirceannadh.
Is féidir na méideanna go léir a shaincheapadh de réir riachtanais an chustaiméara.
 

Bosca Críochfort snáthoptaice

Cineál nascóirí: SC / FC / LC / ST
Ábhar: cruach fuar-rollta / cruach dhosmálta
Dath: Bán / Dubh / Liath / Méid Eile
: Inoiriúnaithe de réir riachtanais an chustaiméara.
Feistithe le tráidire comhleá cruachta, éasca le hoscailt, is féidir é a bhaint agus a oibriú, áisiúil le haghaidh suiteáil agus cothabháil líne.
Is féidir le trealamh rochtana optúla FTTX, nasc agus dáileadh cáblaí cnámh droma agus cáblaí úsáideora a bhaint amach.Is féidir é a úsáid le haghaidh comhleá agus dáileadh snáithíní optúla.
 

Raca Feistithe PDU

Voltas ionchuir rátáilte: 250V AC
Cábla sonraíocht: H05VV-F3G 1.5 mm⊃2;
Cineál breiseán: breiseán DIN4944016A
Uasmhéid sruth ionchuir: 16A
Ábhar Shell: ábhar cóimhiotal alúmanaim 1U.
Méid an táirge: L x W x H = 482.6X44.4X44.4 mm (19 orlach)
Córas soicéad: caighdeáin náisiúnta nua le haghaidh cúig pholl, caighdeáin náisiúnta 16A, srl
Uaschumhacht: 4000W
Modh líne nasctha inmheánach: Inmheánach 1.5mm⊃2;Cineál stiall copair solúbtha RV.
 

Jack eochair

Cineál modúl eochairchloiche a úsáidtear i gcáblú copair agus líonrú.
Feidhmíocht eisceachtúil a sholáthar a theastaíonn chun tacú le feidhmchláir thar a bheith ardluais, lena n-áirítear Ethernet 10-Gigabit.
Is féidir an modúl a chosaint go hiomlán.
Éasca a shuiteáil.
 

Pláta Balla

Ag baint úsáide as ábhar greamaitheach PC bulletproof.86 dearadh méid caighdeánach idirnáisiúnta, cuma ultra-tanaí 6mm.Tacú le suiteáil creataí modúl ilmheán il, ag luí le comhtháthú ilfheidhmeach mar RJ45 agus snáthoptaice.
 
Fág nóta

Glaoigh orainn

Cuir: Seomra A206, Uimh.333, WenHaiRoad, Baoshan Dúiche, Shanghai
Teil: +86-21-62417639
Mob: +86-17321059847
Ríomhphost: sales@shtptelecom.com

Loingseoireacht

Catagóirí

Cainéal Telegram

Cóipcheart © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd Gach ceart ar cosaint. Léarscáil an tSuímhBeartas Príobháideachais