Dènye pwodwi yo

Pwodwi TANGPIN ki kouvri fib patch kab, fib optik pigtail, Ethernet kab rezo, rezo patch kab, fib optik splitter, MPO kab, FTTH kab, bwat tèminal distribisyon fib, fèmen episur, kab kòb kwiv mete, panèl patch jesyon, kabinè, modil SFP, tout akseswa ki rezo FTTx, enstalasyon PDS ak solisyon IDC yo mande yo.

Konsènan Tangpin

TANGPIN se yon founisè pwofesyonèl dirijan ki espesyalize nan konpozan fib optik, câbles rezo ak pwodwi sant done.Nou te fabrike ak Customized pwodwi yo pou plis pase 15 ane.Konpayi nou an se yon ekspòtatè ki gen eksperyans sou pwodwi yo.Jiskaprezan, nou te sèvi plis pase 1000 kliyan ki soti nan plis pase 100 peyi ak rejyon nan endistri telecom.Kliyan prensipal nou yo se konpayi telecom, ISP (founisè sèvis entènèt), ak konpayi jeni telecom nan Ewòp, Azi, Lafrik ak Amerik di Nò.Nou te genyen yon bon repitasyon nan mache lòt bò dlo.

Pwodwi nou an

Nou an gwo telecom-nivo fib optik patch kondwi, MPO câbles, pigtails optik, PON splitters, bwat distribisyon optik, fèmti optik episur, câbles gout FTTH, câbles entènèt LAN, panno patch jesyon, kabinèt rezo, transceiver optik, tout Pwodwi pou Telefòn ki rezo FTTx. , Enstalasyon PDS ak solisyon IDC obligatwa.

Sèvis nou an

Sèvis Customized yo disponib selon demann.Yo ka ofri echantiyon gratis nan pwodwi regilye yo teste anvan lòd esansyèl.Faktori-dirèk-lavant pri ekonomize omwen 30% pri Tout pwodwi nou yo teste anvan anbake epi tou sipòte 5-ane Garanti.
 

Avantaj nou yo

Nou se yon faktori pwofesyonèl ki gen plis pase 5000 mèt kare nan faktori manifakti modèn ekipe ak plis pase 50 seri ekipman manifakti avanse, plis pase 300 travayè kalifye ak yon ekip R&D fò.Chak jou kapasite pwodiksyon plis pase 30000pcs asire yon tan plon trè rapid.

Avantaj nou yo

Konpayi an te respekte prensip 'moun-oryante, envite an premye, etabli sèvis entegrite kòm kritè a, ak pran anpil prekosyon travay kòm metòd la.

Eksperyans

Depi 2005

Manm

150 moun

Jwenn Patant

80+

Sèvis

24 èdtan

Zòn

20000m 2

Pwodwi yo

90+

Konpayi Onè

Konfòme ak moun ki oryante, envite premye prensip sèvis entegrite, metòd pou fè bagay sa yo ak anpil atansyon.

Dènye nouvèl

Sètifikasyon ofisyèl, sèvis pwofesyonèl apre lavant.
  • Reyon koube nan Single-Mode ak Multi-Mode fib optik

    23 fevriye 2024

    Atik la mete aksan sou wòl enpòtan nan reyon koube nan kavalye fib optik pou anpeche pèt siyal ak flit limyè.Kavalye fib estanda ak yon reyon koube 30mm yo jije inoporten pou gwo dansite kablaj sant done akòz rezistans koube limite.Solisyon an manti nan kavalye fib bend-ensansib, ki fèt espesyalman pou kenbe pèfòmans optimal mekanik ak optik nan anviwònman ki gen gwo dansite.Yo prezante estanda ITU G.657 la, ki espesifye kavalye fib yon sèl-mòd ak milti-mòd ki pa sansib pou koube ak varye reyon koube minimòm.Fib sa yo ofri fleksibilite amelyore epi yo de pli zan pli itilize nan sant done modèn.Atik la konkli pa pwomouvwa kavalye fib customizable Bend-ensansib, asire bon jan kalite atravè tès faktori, ak mete aksan sou enpòtans yo nan jaden flè k ap grandi nan aplikasyon pou gwo dansite. Li piplis
  • Diferans ant Single-Mode ak Multi-Mode fib optik

    22 fevriye 2024

    Kontras yon sèl-mòd ak milti-mòd fib optik câbles, mete aksan sou aplikasyon yo nan enfrastrikti rezo.Fib sèl-mòd, ak kapasite yo pou kominikasyon long-distans, gwo lajè lè l sèvi avèk teknoloji lazè, yo ideyal pou telekominikasyon ak zo rèl do entènèt.Fib milti-mòd, nan lòt men an, yo apwopriye pou pi kout distans ak pi ba kondisyon Pleasant, souvan yo itilize nan rezo bilding ak sant done.Rezime sa a mete aksan sou diferans ki genyen kle yo ak konsiderasyon pratik pou chwazi bon kalite kab fib optik, vize pou optimize pèfòmans rezo ak efikasite. Li piplis
  • Gade annavan pou rankontre w nan ATxSG 2023!

    07 jen 2023

    Asia Tech x Singapore (ATxSG) ap pran plas sou 6-9 jen 2023, akeyi nan izolwa SHANGHAI TANGPIN a nan 3K1-03 (Hall 3) nan Singapore EXPO.Nou ap montre echantiyon nou yo nan kòd patch, MPO, CAT5, CAT6, FTTR. ak anpil lòt dirijan atik ki pi popilè isit la! Li piplis

Kontakte nou

Add: Room A206, No.333, WenHaiRoad, Baoshan District, Shanghai
Tel: +86-21-62417639
Mob: +86-17321059847
Imèl: sales@shtptelecom.com

Navigasyon

Kategori

Chèn Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Teknoloji co, Ltd Tout dwa rezève. SitemapRègleman sou enfòmasyon prive