Casa / Solució / Solució FTTX

Solució FTTX

Fiber to the Home (FTTH) és una solució de xarxa d'accés de fibra a usuari especificada al Codi per al disseny d'enginyeria de comunicacions per fibra a la llar en barris residencials i edificis residencials.Té els avantatges d'ample de banda simètric elevat, alta estabilitat, alta fiabilitat, antiinterferències, protecció del medi ambient i lliure de contaminació, reflectint el desenvolupament i la direcció de les xarxes d'accés de fibra a usuari avui i en el futur. Tangpin pot proporcionar diverses fibra òptica. solucions per als usuaris, incloent cables de corrent feble convencionals, cables òptics interiors i exteriors, connectors ràpids de fibra òptica, caixes de distribució de fibra òptica, tancament d'empalmament de fibra òptica i altres productes.El cable interior sense blindatge CAT6 llançat per Tangpin és adequat per a la transmissió de senyal de xarxa d'alta qualitat al sistema de control de seguretat de la comunitat.A més, la solució de centre de dades de micromòduls de Tangpin estableix una base sòlida per construir una comunitat intel·ligent.Per descomptat, si els usuaris tenen necessitats especials, Tangpin té el cable de fibra òptica més complet a la línia de productes locals de l'usuari, que els pot oferir solucions d'enllaç complets personalitzades d'extrem a extrem.

Productes Principals

Divisor òptic PLC

Baixa pèrdua d'inserció, PDL baixa
Longitud d'ona de treball àmplia: de 1260 nm a 1650 nm.
Excel·lent estabilitat mecànica i ambiental.
Tipus de fibra: G657A o especificat pel client
Embalatge: Tub d'acer o ABS
Personalització segons les necessitats del client
 

Cordons de connexió de branques

Proporcioneu tipus de fibra OM1, OM2, OM3, OM4 i G.652D (OS1/OS2) G.657A1
Connector SC LC ST FC
Estàndard 4, 6, 8, 12 i 24 nuclis (amb un màxim de 144 fibres disponibles)
LSZH , OFNP, funda de cable OFNR
Totes les connexions estàndard disponibles
 

Cables multimode d'interior

Cable òptic interior, reforç no metàl·lic, fibra òptica de màniga ajustada, cable òptic revestit de poliolefina retardant de flama, fibra multimode de 50um de diàmetre de nucli optimitzat per làser de 850 nm.
Reforç central: FRP o FRP amb coixinet de PE
 

Cordons de connexió de mode únic

Connectors de clau estreta de 2,0 mm als dos extrems
Es poden personalitzar diversos esquemes: SC/FC/ST/LC/MPO
Baixa pèrdua d'inserció, gran pèrdua de retorn
3 tipus de cares d'extrem de pins: PC/UPC/APC
Durabilitat: 1000 vegades
els materials del cable compleixen amb Estàndards OFNR OFNP
Compleix amb els estàndards Rosh6
Inclou dues cobertes antipols
 

Cueta de fibra

Disseny compacte, baixa pèrdua d'inserció i gran pèrdua de retorn.
Compleix amb ITU-T G.657A o G.652D, etc.
Alta fiabilitat, ampli rang de longituds d'ona i ampli rang de temperatures de funcionament.
Proporcioneu fibres òptiques monomode (9/125) o multimode (50/125 o 62,5/125), amb connectors simplex o dúplex.
Configuració personalitzable.
 

Cables UTP Cat6A

Cable de parell trenat no apantallat, CM/LSZH.El material conductor és de coure nu sòlid, el diàmetre del cable és de 23 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 250 HMZ.
 

Cables exteriors

GYTA, cable òptic exterior, estructura farcit, funda d'alumini unida amb polietilè.
GYTS, cable òptic exterior, reforç metàl·lic, funda d'acer unida a poliè.

 

Tancament d'empalmament de fibra òptica

Els segells mecànics i els segells termocontraíbles s'utilitzen per a la caixa i els ports de cable, respectivament.El nivell de protecció és IP68.Apte per a qualsevol tipus de cable, es pot utilitzar per a diverses connexions, complint els requisits de prova de parell, tensió, pressió i flexió del cable.Fàcil d'operar i té un alt valor pràctic.
 

Armari de connexió creuada

Materials opcionals per a acer inoxidable i SMC
Protegiu la porta de les influències externes mitjançant frontisses amagades
Alta resistència a la corrosió, fiable i impermeable, a prova d'òxid
Tractament de superfícies de pintura epoxi electrostàtica en pols
El nivell de protecció arriba a IP65
Funcionament frontal integral, disseny d'encaminament de cables fàcil de completar
Apte per al muntatge de divisors PLC modulars endollables
Tots els atributs es poden personalitzar
 

Caixa de distribució de fibra

Tipus de connector: SC/FC/LC/ST
Material: acer laminat en fred/acer inoxidable
Color: Blanc/Negre/Gris/Altre
Mida: Personalitzable segons les necessitats del client.
Equipat amb una safata de fusió apilada, fàcil d'obrir i fàcil d'instal·lar i mantenir el circuit.La caixa està equipada amb cables òptics fiables, dispositius d'introducció de cable de cua, fixació i connexió a terra.
 

Armari de paret

Disseny exquisit i artesania exquisida.
Equipat amb rodes o peus, es pot instal·lar fàcilment a parets o terres.
Capacitat de càrrega: 60 kg.
Els canals de cablejat superior i inferior poden estar tancats.
Porta frontal i panell lateral mòbils, fàcils d'instal·lar i mantenir.
Desgreixatge, rentat àcid, fòsfor, rentat amb aigua, recobriment en pols electrostàtic, d'acord amb els estàndards ROHS.
Personalitzables.
 

Gabinet de xarxa

El armari és un armari estàndard d'alta resistència de 19 polzades amb una capacitat de 42U.Placa d'acer laminat en fred, amb un gruix d'1,2 mm o més, amb plàstics per polvorització, a prova d'òxid, impermeable i anticorrosió.
Personalitzable segons les necessitats del client.
 

Bastidor de cables

Amplada: 40-300 mm
Longitud: màxim 6000 mm
Alçada del carril lateral: 50-150 mm
Instal·lació flexible i ràpida
Es pot aplicar de manera flexible als sistemes de cablejat integrats i és adequat per al cablejat superior i inferior dels ponts de cablejat
El pes propi del pont de malla de filferro és només 1/5 de la d'altres ponts tradicionals
Capacitat de càrrega més forta
Millor dissipació de calor i vida útil més llarga del cable
 

Gestió de cables

Gestió de cables basada en els estàndards ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568, YD/T926.3-2001 i superant aquests estàndards.
Es pot empaquetar en un armari estàndard de 19 polzades amb diverses especificacions, com ara 12 ports i 24 ports.
Pot connectar cables de xarxa de 22, 24 i 26 AWG (0,4 a 0,6 mm).
Placa metàl·lica, acer resistent a la corrosió.
Una caixa d'etiquetes a la part superior del panell.
 

24 taulers de connexió buits

Adoptant un disseny modular, compleix els requisits d'instal·lació de diversos mòduls endollables, adequats per a la interacció i la terminació entre dispositius i compatibles amb bastidors i armaris d'equips de 19 polzades.El bronze fòsfor durador i resistent a la corrosió DC garanteix més de 250 terminacions.Tots els ports tenen etiquetes a l'extrem frontal i un gestor de cables a la part posterior, que guia eficaçment els cables fins als punts finals.
 

Unitat de subestructura ODF

Funcions com ara la terminació del cable de fibra òptica, el cablejat de fibra òptica, la programació de fibra òptica i l'emmagatzematge d'excés de longitud de fibra de cua.
Es pot instal·lar independentment en un armari estàndard de 19U.
Adopció d'una safata de fibra fosa integrada apilada de 12 nuclis.
Apte per a la terminació de diversos cables òptics estructurals.
Totes les mides es poden personalitzar segons els requisits del client.
 

Caixa de terminals de fibra òptica

Tipus de connector: SC/FC/LC/ST
Material: acer laminat en fred/acer inoxidable
Color: Blanc/Negre/Gris/Altre
Mida: Personalitzable segons les necessitats del client.
Equipat amb una safata de fusió apilada, fàcil d'obrir, es pot treure i operar, convenient per a la instal·lació i manteniment de la línia.
L'equip d'accés òptic de FTTX, pot aconseguir la connexió i distribució de cables troncals i cables d'usuari.Es pot utilitzar per a la fusió i distribució de fibres òptiques.
 

PDU muntada en bastidor

Tensió nominal d'entrada: 250 V CA
Especificació del cable: H05VV-F3G 1,5 mm⊃2;
Tipus d'endoll: connector DIN4944016A
Corrent màxima d'entrada: 16A
Material de la carcassa: material d'aliatge d'alumini 1U.
Mida del producte: L x W x H = 482,6X44,4X44,4 mm (19 polzades)
Sistema de presa: nous estàndards nacionals per a cinc forats, estàndards nacionals 16A, etc
Potència màxima: 4000W
Mètode de línia de connexió interna: 1,5 mm⊃2 intern;Tipus de tira de coure flexible RV.
 

Keystone Jack

Un tipus de mòdul de presa keystone que s'utilitza en el cablejat de coure i les xarxes.
Proporcioneu un rendiment excepcional necessari per suportar aplicacions d'alta velocitat, inclosa Ethernet de 10 Gigabits.
El mòdul es pot blindar completament.
Fàcil d'instal·lar.
 

Placa frontal de paret

Utilitzant material adhesiu a prova de bales de PC.Disseny de mida estàndard internacional 86, aspecte ultra prim de 6 mm.Admet la instal·lació de múltiples marcs de mòduls multimèdia, compatibles amb la integració multifuncional com ara RJ45 i fibra òptica.
 
Deixa un missatge

Contacta amb nosaltres

Afegiu: Sala A206, No.333, WenHaiRoad, Districte de Baoshan, Xangai
Tel: +86-21-62417639
Mòbil: +86-17321059847
Correu electrònic: sales@shtptelecom.com

Navegació

Categories

Canal de Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd. Tots els drets reservats. Mapa del llocPolítica de privacitat