Solució Hospitalària

Els projectes de construcció d'hospitals solen ser un grup d'edificis formats per múltiples edificis, inclosos departaments i departaments especialitzats com ara ambulatori, sala, diagnòstic, tractament, cirurgia, farmàcia, etc. Amb el desenvolupament de la tecnologia de la informació mèdica, un gran nombre de productes de gamma alta S'han utilitzat àmpliament equips de detecció mèdica i equips de diagnòstic per imatge.Alguns d'aquests dispositius tenen un flux d'informació especialment elevat i requereixen seguretat i estabilitat elevada, mentre que d'altres tenen fortes característiques d'interferència electromagnètica.A partir d'aquestes característiques i per tal de cooperar amb el personal mèdic per reduir les taxes de diagnòstic errònia, Tangpin suggereix utilitzar cables blindats de categoria 6A a les sales de diagnòstic i tractament i quiròfans, que poden garantir la transmissió de 10 gigabits de tot l'enllaç a 100 metres i proporcionar una excel·lent electromagnètica. resistència a les interferències.D'altra banda, els hospitals pertanyen a llocs públics densament poblats, sent la majoria pacients i altres persones amb dificultats de mobilitat.A partir d'aquestes consideracions, Tangpin recomana que tots els cables del sistema de cablejat complet utilitzin beines exteriors amb poca fum, lliures d'halògens, retardants de flama i no tòxiques.

Productes Principals

Divisor òptic PLC

Baixa pèrdua d'inserció, PDL baixa
Longitud d'ona de treball àmplia: de 1260 nm a 1650 nm.
Excel·lent estabilitat mecànica i ambiental.
Tipus de fibra: G657A o especificat pel client
Embalatge: Tub d'acer o ABS
Personalització segons les necessitats del client
 

Cables FTP Cat6A

Parell trenat blindat, cada parell embolicat amb paper d'alumini o recobert amb una capa de malla metàl·lica, cable CM/LSZH, endolls modulars d'alt rendiment.El material conductor és de coure nu sòlid, el diàmetre del cable és de 23 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 500 HMZ.
 

Cables multimode d'interior

Cable òptic interior, reforç no metàl·lic, fibra òptica de màniga ajustada, cable òptic revestit de poliolefina retardant de flama, fibra multimode de 50um de diàmetre de nucli optimitzat per làser de 850 nm.
Reforç central: FRP o FRP amb coixinet de PE
 

Cordons de connexió de mode únic

Connectors de clau estreta de 2,0 mm als dos extrems
Es poden personalitzar diversos esquemes: SC/FC/ST/LC/MPO
Baixa pèrdua d'inserció, gran pèrdua de retorn
3 tipus de cares d'extrem de pins: PC/UPC/APC
Durabilitat: 1000 vegades
els materials del cable compleixen amb Estàndards OFNR OFNP
Compleix amb els estàndards Rosh6
Inclou dues cobertes antipols
 

Cables exteriors

GYTA, cable òptic exterior, estructura farcit, funda d'alumini unida amb polietilè.
GYTS, cable òptic exterior, reforç metàl·lic, funda d'acer unida a poliè.

 

Cueta de fibra

Disseny compacte, baixa pèrdua d'inserció i gran pèrdua de retorn.
Compleix amb ITU-T G.657A o G.652D, etc.
Alta fiabilitat, ampli rang de longituds d'ona i ampli rang de temperatures de funcionament.
Proporcioneu fibres òptiques monomode (9/125) o multimode (50/125 o 62,5/125), amb connectors simplex o dúplex.
Configuració personalitzable.
 

Conector Keystone FTP Cat6A

Un tipus de mòdul de presa keystone que s'utilitza en el cablejat de coure i les xarxes.
Proporcioneu un rendiment excepcional necessari per suportar aplicacions d'alta velocitat, inclosa Ethernet de 10 Gigabits.
El mòdul es pot blindar completament.
Fàcil d'instal·lar.
 

Gabinet de xarxa

El armari és un armari estàndard d'alta resistència de 19 polzades amb una capacitat de 42U.Placa d'acer laminat en fred, amb un gruix d'1,2 mm o més, amb plàstics per polvorització, a prova d'òxid, impermeable i anticorrosió.
Personalitzable segons les necessitats del client.
 

PDU muntada en bastidor

Tensió d'entrada nominal: 250 V CA
Especificació del cable: H05VV-F3G 1,5 mm⊃2;
Tipus d'endoll: connector DIN4944016A
Corrent màxima d'entrada: 16A
Material de la carcassa: material d'aliatge d'alumini 1U.
Mida del producte: L x W x H = 482,6X44,4X44,4 mm (19 polzades)
Sistema de presa: nous estàndards nacionals per a cinc forats, estàndards nacionals 16A, etc
Potència màxima: 4000W
Mètode de línia de connexió interna: 1,5 mm⊃2 intern;Tipus de tira de coure flexible RV.
 

24 taulers de connexió buits

Adoptant un disseny modular, compleix els requisits d'instal·lació de diversos mòduls endollables, adequats per a la interacció i la terminació entre dispositius i compatibles amb bastidors i armaris d'equips de 19 polzades.El bronze fòsfor durador i resistent a la corrosió DC garanteix més de 250 terminacions.Tots els ports tenen etiquetes a l'extrem frontal i un gestor de cables a la part posterior, que guia eficaçment els cables fins als punts finals.
 

Unitat de subestructura ODF

Funcions com ara la terminació del cable de fibra òptica, el cablejat de fibra òptica, la programació de fibra òptica i l'emmagatzematge de l'excés de longitud de la fibra de la cua.
Es pot instal·lar independentment en un armari estàndard de 19U.
Adopció d'una safata de fibra fosa integrada apilada de 12 nuclis.
Apte per a la terminació de diversos cables òptics estructurals.
Totes les mides es poden personalitzar segons els requisits del client.
 

Caixa de distribució de fibra

Tipus de connector: SC/FC/LC/ST
Material: acer laminat en fred/acer inoxidable
Color: Blanc/Negre/Gris/Altre
Mida: Personalitzable segons les necessitats del client.
Equipat amb una safata de fusió apilada, fàcil d'obrir i fàcil d'instal·lar i mantenir el circuit.La caixa està equipada amb cables òptics fiables, dispositius d'introducció de cable de cua, fixació i connexió a terra.
 
Deixa un missatge

Contacta amb nosaltres

Afegiu: Sala A206, No.333, WenHaiRoad, Districte de Baoshan, Xangai
Tel: +86-21-62417639
Mòbil: +86-17321059847
Correu electrònic: sales@shtptelecom.com

Navegació

Categories

Canal de Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd. Tots els drets reservats. Mapa del llocPolítica de privacitat