Últims Productes

Productes TANGPIN que cobreixen cable de connexió de fibra, cua de fibra òptica, cable de xarxa Ethernet, cable de connexió de xarxa, divisor de fibra òptica, cable MPO, cable FTTH, caixa de terminals de distribució de fibra, tancament d'empalmament, cable de coure, panell de connexió de gestió, armari, mòduls SFP, tots accessoris que requereixen la xarxa FTTx, la instal·lació de PDS i la solució IDC.

Sobre Tangpin

TANGPIN és un proveïdor professional líder especialitzat en components de fibra òptica, cables de xarxa i productes de centre de dades.Fa més de 15 anys que fabriquem i personalitzem els productes.La nostra empresa és un exportador experimentat en els productes.Fins ara, hem atès a més de 1000 clients de més de 100 països i regions de la indústria de les telecomunicacions.Els nostres principals clients són operadors de telecomunicacions, ISP (proveïdors de serveis d'Internet) i empreses d'enginyeria de telecomunicacions a Europa, Àsia, Àfrica i Amèrica del Nord.Hem guanyat una bona reputació als mercats estrangers.

El nostre producte

Venim a l'engròs cables de fibra òptica a nivell de telecomunicacions, cables MPO, coles òptiques, divisors PON, caixes de distribució òptica, tancaments d'empalmament òptics, cables de descens FTTH, cables LAN d'Internet, panells de connexió de gestió, armaris de xarxa, transceptors òptics, tots els accessoris que la xarxa FTTx , Instal·lació de PDS i solució IDC necessària.

El nostre servei

Hi ha serveis personalitzats disponibles segons les peticions.Es poden oferir mostres gratuïtes de productes habituals per provar abans de la comanda a granel.Preu de venda directa de fàbrica que estalvia almenys un 30% de costos. Tots els nostres productes es posen a prova abans de l'enviament i també tenen una garantia de 5 anys.
 

Els nostres Avantatges

Som una fàbrica professional amb més de 5.000 metres quadrats de fàbrica de fabricació moderna equipada amb més de 50 conjunts d'equips de fabricació avançats, més de 300 treballadors qualificats i un fort equip d'R + D.La capacitat de producció diària de més de 30.000 unitats garanteix un termini de lliurament molt ràpid.

Els nostres Avantatges

L'empresa s'ha adherit al principi de 'orientació a les persones, primer als convidats, establint el servei d'integritat com a criteri i fent un treball acurat com a mètode'.

Experiència

Des del 2005

Membre

150 persones

Obtenir la patent

80+

Servei

24 hores

Àrea

20000 m 2

Productes

90+

Honor d'empresa

L'adhesió a l'orientat a les persones, els hostes primer principi de servei d'integritat, el mètode de fer les coses amb cura.

Últimes notícies

Certificació oficial, servei postvenda professional.
  • Radi de flexió de fibres òptiques monomode i multimode

    23 de febrer de 2024

    L'article posa èmfasi en el paper crucial del radi de flexió en els ponts de fibra òptica per evitar la pèrdua de senyal i les fuites de llum.Els ponts de fibra estàndard amb un radi de flexió de 30 mm es consideren inadequats per al cablejat de centres de dades d'alta densitat a causa de la resistència limitada a la flexió.La solució es troba en ponts de fibra insensibles a la flexió, dissenyats específicament per mantenir un rendiment òptim i mecànic òptim en entorns d'alta densitat.S'introdueix l'estàndard ITU G.657, que especifica ponts de fibra monomode i multimode insensibles a la flexió amb radis de flexió mínims variables.Aquestes fibres ofereixen una flexibilitat millorada i s'utilitzen cada cop més als centres de dades moderns.L'article conclou promocionant ponts de fibra personalitzables insensibles a la flexió, garantint la qualitat mitjançant proves de fàbrica i destacant la seva rellevància en el creixent panorama d'aplicacions d'alta densitat. Llegeix més
  • Diferències entre fibres òptiques monomode i multimode

    22 de febrer de 2024

    Contrasta els cables de fibra òptica monomode i multimode, destacant la seva aplicació en infraestructures de xarxa.Les fibres monomode, amb la seva capacitat de comunicació a llarga distància i gran amplada de banda mitjançant tecnologia làser, són ideals per a les telecomunicacions i la columna vertebral d'Internet.Les fibres multimode, d'altra banda, són adequades per a distàncies més curtes i requisits d'ample de banda més baixos, sovint s'utilitzen en la construcció de xarxes i centres de dades.Aquest resum destaca les diferències clau i les consideracions pràctiques per seleccionar el tipus adequat de cable de fibra òptica, amb l'objectiu d'optimitzar el rendiment i l'eficiència de la xarxa. Llegeix més
  • Esperem trobar-vos a ATxSG 2023!

    07 de juny de 2023

    Asia Tech x Singapore (ATxSG) tindrà lloc els dies 6 i 9 de juny de 2023, benvinguts a l'estand de SHANGHAI TANGPIN a 3K1-03 (Pavelló 3) a Singapur EXPO. Estem mostrant les nostres mostres de cordons de connexió, MPO, CAT5, CAT6, FTTR i molts altres articles més populars aquí! Llegeix més

Contacta amb nosaltres

Afegiu: Sala A206, No.333, WenHaiRoad, Districte de Baoshan, Xangai
Tel: +86-21-62417639
Mòbil: +86-17321059847
Correu electrònic: sales@shtptelecom.com

Navegació

Categories

Canal de Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd. Tots els drets reservats. Mapa del llocPolítica de privacitat