A casa / Solució / Solució de cablejat de xarxa / Solució de trànsit ferroviari

Solució de trànsit ferroviari

El trànsit ferroviari es refereix a un tipus de vehicle o sistema de transport que requereix que els vehicles operatius circulin per una via específica. El tipus de trànsit ferroviari més típic és un sistema ferroviari format per trens tradicionals i ferrocarrils estàndard.Amb el desenvolupament diversificat de la tecnologia de trens i ferrocarrils, el trànsit ferroviari ha mostrat cada cop més tipus, no només distribuïts en el transport terrestre de llarga distància, sinó també àmpliament utilitzat en transport públic urbà de distància mitjana i curta. La característica del cablejat integral per al trànsit ferroviari. és que aquest tipus d'edifici té una gran superfície. Per a sales de passatgers, terminals de mercaderies i altres zones amb una gran quantitat d'espai obert, es poden utilitzar serveis per cable a l'àrea de servei, i les extensions sense fil es poden utilitzar a les zones públiques.Quan es tracta de connectar edificis en diferents llocs, es tracta d'una xarxa d'estrelles estesa, i els cables principals són molt llargs.Per tant, és recomanable utilitzar un sistema de cablejat de fibra òptica.Al mateix temps, a causa de problemes d'interferències electromagnètiques amb equips electromecànics, també s'ha de tenir en compte el blindatge dels cables. Com que és un lloc públic densament poblat, Tangpin recomana utilitzar materials amb poca fum, lliures d'halògens i no tòxics per garantir el seguretat del trànsit ferroviari.Per descomptat, si els usuaris tenen necessitats especials, Tangpin té la línia de productes de cablejat més completa per oferir solucions d'enllaç complets personalitzades d'extrem a extrem.

Productes Principals

Cables exteriors

GYTA, cable òptic exterior, estructura farcit, funda d'alumini unida amb polietilè.
GYTS, cable òptic exterior, reforç metàl·lic, funda d'acer unida a poliè.

 

Cables multimode d'interior

Cable òptic interior, reforç no metàl·lic, fibra òptica de màniga ajustada, cable òptic revestit de poliolefina retardant de flama, fibra multimode de 50um de diàmetre de nucli optimitzat per làser de 850 nm.
Reforç central: FRP o FRP amb coixinet de PE
 

Cordons de connexió de mode únic

Connectors de clau estreta de 2,0 mm als dos extrems
Es poden personalitzar diversos esquemes: SC/FC/ST/LC/MPO
Baixa pèrdua d'inserció, gran pèrdua de retorn
3 tipus de cares d'extrem de pins: PC/UPC/APC
Durabilitat: 1000 vegades
els materials del cable compleixen amb Estàndards OFNR OFNP
Compleix amb els estàndards Rosh6
Inclou dues cobertes antipols
 

Cables interiors Cat6 SFTP CM

Parell trenat blindat, cada parell embolicat amb paper d'alumini i recobert amb una capa de malla metàl·lica, cable CM/LSZH, amb endolls modulars d'alt rendiment.El material conductor és de coure nu sòlid, el diàmetre del cable és de 23 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.
 

Cueta de fibra

Disseny compacte, baixa pèrdua d'inserció i gran pèrdua de retorn.
Compleix amb ITU-T G.657A o G.652D, etc.
Alta fiabilitat, ampli rang de longituds d'ona i ampli rang de temperatures de funcionament.
Proporcioneu fibres òptiques monomode (9/125) o multimode (50/125 o 62,5/125), amb connectors simplex o dúplex.
Configuració personalitzable.
 

Cables UTP Cat5E

Parell trenat sense blindatge, cable CM/LSZH, connector modular d'alt rendiment.El material conductor és de coure nu sòlid, el diàmetre del cable és de 24 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 00HMZ.
 

Cables FTP Cat5E

Cable blindat, parell trenat, CM/LSZH.El material conductor és coure nu i sòlid i el material aïllant és HDPE.El diàmetre del cable és de 24 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 100 HMZ.
 

Cables UTP Cat6A

Cable de parell trenat no apantallat, CM/LSZH.El material conductor és de coure nu sòlid, el diàmetre del cable és de 23 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 250 HMZ.
 

Cables FTP Cat6

Cable blindat, parell trenat, CM/LSZH.El material conductor és coure nu i sòlid i el material aïllant és HDPE.El diàmetre del cable és de 23 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 250 HMZ.
 

Gabinet de xarxa

El armari és un armari estàndard d'alta resistència de 19 polzades amb una capacitat de 42U.Placa d'acer laminat en fred, amb un gruix d'1,2 mm o més, amb plàstics per polvorització, a prova d'òxid, impermeable i anticorrosió.
Personalitzable segons les necessitats del client.
 

PDU muntada en bastidor

Tensió nominal d'entrada: 250 V CA
Especificació del cable: H05VV-F3G 1,5 mm⊃2;
Tipus d'endoll: connector DIN4944016A
Corrent d'entrada màxima: 16A
Material de la carcassa: material d'aliatge d'alumini 1U.
Mida del producte: L x W x H = 482,6X44,4X44,4 mm (19 polzades)
Sistema de presa: nous estàndards nacionals per a cinc forats, estàndards nacionals 16A, etc.
Potència màxima: 4000W
Mètode de línia de connexió interna: 1,5 mm⊃2 intern;Tipus de tira de coure flexible RV.
 

Taulers de connexió buits FTP de 24 ports

Adoptant un disseny modular, compleix els requisits d'instal·lació de diversos mòduls endollables, adequats per a la interacció i la terminació entre dispositius i compatibles amb bastidors i armaris d'equips de 19 polzades.El bronze fòsfor durador i resistent a la corrosió DC garanteix més de 250 terminacions.Tots els ports tenen etiquetes a l'extrem frontal i un gestor de cables a la part posterior, que guia eficaçment els cables fins als punts finals.
 

Placa frontal de paret

Utilitzant material adhesiu a prova de bales de PC.Disseny de mida estàndard internacional 86, aspecte ultra prim de 6 mm.Admet la instal·lació de múltiples marcs de mòduls multimèdia, compatibles amb la integració multifuncional com ara RJ45 i fibra òptica.
 

Endoll

Presa de corrent de 220 V, equipada amb dues preses estàndard nacionals de 2/3 forats, seleccionades amb endolls de bronze fòsfor elàstic d'alta qualitat i tractament niquelat, amb bona conductivitat.El cos de plàstic del terminal de presa està fet de material ABS o PBT, que compleix els requisits ambientals.La carcassa està feta de material ABS d'alta densitat, amb gran brillantor, bona flexibilitat, resistència a l'impacte i resistència a l'envelliment.
 
Deixa un missatge

Contacta amb nosaltres

Afegiu: Sala A206, No.333, WenHaiRoad, Districte de Baoshan, Xangai
Tel: +86-21-62417639
Mòbil: +86-17321059847
Correu electrònic: sales@shtptelecom.com

Navegació

Categories

Canal de Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd. Tots els drets reservats. Mapa del llocPolítica de privacitat