Casa / Solució / Solució de centre de dades

Solució de centre de dades

Amb el ràpid desenvolupament de diverses tecnologies com ara la computació en núvol, Internet mòbil, Internet de les coses i el big data, la construcció i expansió de centres de dades s'han convertit en tendència.Els centres de dades moderns són estacions de trànsit per a l'emmagatzematge, el càlcul i la transmissió d'informació electrònica, i el sistema de cablejat complet dins del centre de dades és la pedra angular de la transmissió d'informació.En la construcció del centre de dades, Tangpin suggereix utilitzar marcs de distribució de fibra òptica de nucli alt o d'alta densitat per millorar la taxa d'utilització de la sala d'ordinadors i reduir indirectament el consum d'energia.Els cables òptics de 10 gigabits i els ponts de sector, ordenats, còmodes, personalitzats i provats de fàbrica, proporcionen als centres de dades solucions d'enllaç complet d'extrem a extrem amb un gran nombre de nuclis, construcció ràpida, estètica, facilitat d'ús i un rendiment excel·lent.Al mateix temps, Tangpin també ofereix solucions de cable de coure del centre de dades per als clients, i més de sis tipus de productes de cable de coure també poden satisfer les necessitats de producte dels clients del centre de dades.Per descomptat, si els usuaris tenen necessitats especials, Tangpin té la línia de productes de cablejat més completa per oferir solucions d'enllaç complets personalitzades d'extrem a extrem.

Productes Principals

Cueta de fibra

Disseny compacte, baixa pèrdua d'inserció i gran pèrdua de retorn.
Compleix amb ITU-T G.657A o G.652D, etc.
Alta fiabilitat, ampli rang de longituds d'ona i ampli rang de temperatures de funcionament.
Proporcioneu fibres òptiques monomode (9/125) o multimode (50/125 o 62,5/125), amb connectors simplex o dúplex.
Configuració personalitzable.
 

Cables FTP Cat6A

Parell trenat blindat, cada parell embolicat amb paper d'alumini o recobert amb una capa de malla metàl·lica, cable CM/LSZH, endolls modulars d'alt rendiment.El material conductor és de coure nu sòlid, el diàmetre del cable és de 23 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 500 HMZ.
 

Bastidor de cables

Baixa pèrdua d'inserció, PDL baixa
Longitud d'ona de treball àmplia: de 1260 nm a 1650 nm.
Excel·lent estabilitat mecànica i ambiental.
Tipus de fibra: G657A o especificat pel client
Embalatge: Tub d'acer o ABS
Personalització segons les necessitats del client
 

Cables multimode d'interior

Cable òptic interior, reforç no metàl·lic, fibra òptica de màniga ajustada, cable òptic revestit de poliolefina retardant de flama, fibra multimode de 50um de diàmetre de nucli optimitzat per làser de 850 nm.
Reforç central: FRP o FRP amb coixinet de PE
 

Cordons de connexió de branques

Proporcioneu tipus de fibra OM1, OM2, OM3, OM4 i G.652D (OS1/OS2) G.657A1
Connector SC LC ST FC
Estàndard 4, 6, 8, 12 i 24 nuclis (amb un màxim de 144 fibres disponibles)
LSZH , OFNP, OFNR funda de cable
Totes les connexions estàndard disponibles
 

Cordons de connexió de mode únic

Connectors de clau estreta de 2,0 mm als dos extrems
Es poden personalitzar diversos esquemes: SC/FC/ST/LC/MPO
Baixa pèrdua d'inserció, gran pèrdua de retorn
3 tipus de cares d'extrem de pins: PC/UPC/APC
Durabilitat: 1000 vegades
els materials del cable compleixen amb Estàndards OFNR OFNP
Compleix amb els estàndards Rosh6
Inclou dues cobertes antipols
 

Bastidor de cables

Instal·lació flexible i ràpida;Es pot aplicar de manera flexible als sistemes de cablejat integrat i és adequat per al cablejat superior i inferior dels ponts de cablejat;El pes propi del pont de malla de filferro és només 1/5 del d'altres ponts tradicionals;Capacitat de càrrega més forta;Millor dissipació de calor i major vida útil del cable.
Amplada: 40-300 mm
Longitud: màxim 6000 mm
Alçada del carril lateral: 50-150 mm
 

Centre de dades de micromòduls

Millorar l'eficiència de l'ús dels recursos informàtics als centres de dades, reduir la funcionalitat i simplificar l'operació i el manteniment dels centres de dades.
Tipus: Muntatge en bastidor
Color: Personalitzat
Material: acer laminat en fred SPCC
Instal·lació: de peu
Nivell de protecció: IP20/IP54/IP65
Aplicació: Centre de dades
Estàndard del gabinet: personalitzat
 

24 taulers de connexió buits

Adoptant un disseny modular, compleix els requisits d'instal·lació de diversos mòduls endollables, adequats per a la interacció i la terminació entre dispositius i compatibles amb bastidors i armaris d'equips de 19 polzades.El bronze fòsfor durador i resistent a la corrosió DC garanteix més de 250 terminacions.Tots els ports tenen etiquetes a l'extrem frontal i un gestor de cables a la part posterior, que guia eficaçment els cables fins als punts finals.
 

Gestió de cables

Gestió de cables basada en els estàndards ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568, YD/T926.3-2001 i superant aquests estàndards.
Es pot empaquetar en un armari estàndard de 19 polzades amb diverses especificacions, com ara 12 ports i 24 ports.
Pot connectar cables de xarxa de 22, 24 i 26 AWG (0,4 a 0,6 mm).
Placa metàl·lica, acer resistent a la corrosió.
Una caixa d'etiquetes a la part superior del panell.
 

Gabinet de xarxa

El armari és un armari estàndard d'alta resistència de 19 polzades amb una capacitat de 42U.Placa d'acer laminat en fred, amb un gruix d'1,2 mm o més, amb plàstics per polvorització, a prova d'òxid, impermeable i anticorrosió.
Personalitzable segons les necessitats del client.
 

PDU muntada en bastidor

Tensió nominal d'entrada: 250 V CA
Especificació del cable: H05VV-F3G 1,5 mm⊃2;
Tipus d'endoll: connector DIN4944016A
Corrent màxima d'entrada: 16A
Material de la carcassa: material d'aliatge d'alumini 1U.
Mida del producte: L x W x H = 482,6X44,4X44,4 mm (19 polzades)
Sistema de presa: nous estàndards nacionals per a cinc forats, estàndards nacionals 16A, etc
Potència màxima: 4000W
Mètode de línia de connexió interna: 1,5 mm⊃2 intern;Tipus de tira de coure flexible RV.
 

Conector Keystone FTP Cat6A

Un tipus de mòdul de presa keystone que s'utilitza en el cablejat de coure i les xarxes.
Proporcioneu un rendiment excepcional necessari per suportar aplicacions d'alta velocitat, inclosa Ethernet de 10 Gigabits.
El mòdul es pot blindar completament.
Fàcil d'instal·lar.
 

Unitat de subestructura ODF

Funcions com ara la terminació del cable de fibra òptica, el cablejat de fibra òptica, la programació de fibra òptica i l'emmagatzematge de l'excés de longitud de la fibra de la cua.
Es pot instal·lar independentment en un armari estàndard de 19U.
Adopció d'una safata de fibra fosa integrada apilada de 12 nuclis.
Apte per a la terminació de diversos cables òptics estructurals.
Totes les mides es poden personalitzar segons els requisits del client.
 
Deixa un missatge

Contacta amb nosaltres

Afegiu: Sala A206, No.333, WenHaiRoad, Districte de Baoshan, Xangai
Tel: +86-21-62417639
Mòbil: +86-17321059847
Correu electrònic: sales@shtptelecom.com

Navegació

Categories

Canal de Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd. Tots els drets reservats. Mapa del llocPolítica de privacitat