Solució del complex urbà

El complex urbà, com el seu nom indica, és una combinació de tres o més espais de vida urbans en una ciutat, que inclou comerç, oficines, residències, hotels, exposicions, càtering, entreteniment i transport.Al mateix temps, estableix una relació dinàmica interdependent i mútuament beneficiosa entre cada part, formant un complex multifuncional i eficient, que també és una tendència inevitable en el desenvolupament de les grans ciutats en l'actualitat.Per garantir el funcionament eficient del complex urbà, com a infraestructura de capa física per a la transmissió d'informació: el sistema de cablejat integral, Tangpin suggereix l'adopció de solucions com ara fibra òptica a les unitats d'usuari i gigabit a escriptori (categoria 6 UTP no blindat) + 10 Gigabit multimode ( OM3) per aconseguir la transmissió d'informació d'alta velocitat entre diversos components del conjunt urbà.Per descomptat, si els usuaris tenen necessitats especials, Tangpin té la línia de productes de cablejat més completa per oferir solucions d'enllaç complets personalitzades d'extrem a extrem.

Productes Principals

Divisor òptic PLC

Baixa pèrdua d'inserció, PDL baixa
Longitud d'ona de treball àmplia: de 1260 nm a 1650 nm.
Excel·lent estabilitat mecànica i ambiental.
Tipus de fibra: G657A o especificat pel client
Embalatge: Tub d'acer o ABS
Personalització segons les necessitats del client
 

Cordons de connexió de mode únic

Connectors de clau estreta de 2,0 mm als dos extrems
Es poden personalitzar diversos esquemes: SC/FC/ST/LC/MPO
Baixa pèrdua d'inserció, gran pèrdua de retorn
3 tipus de cares d'extrem de pins: PC/UPC/APC
Durabilitat: 1000 vegades
els materials del cable compleixen amb Estàndards OFNR OFNP
Compleix amb els estàndards Rosh6
Inclou dues cobertes antipols
 

Cables multimode d'interior

Cable òptic interior, reforç no metàl·lic, fibra òptica de màniga ajustada, cable òptic revestit de poliolefina retardant de flama, fibra multimode de 50um de diàmetre de nucli optimitzat per làser de 850 nm.
Reforç central: FRP o FRP amb coixinet de PE
 

Cueta de fibra

Disseny compacte, baixa pèrdua d'inserció i gran pèrdua de retorn.
Compleix amb ITU-T G.657A o G.652D, etc.
Alta fiabilitat, ampli rang de longituds d'ona i ampli rang de temperatures de funcionament.
Proporcioneu fibres òptiques monomode (9/125) o multimode (50/125 o 62,5/125), amb connectors simplex o dúplex.
Configuració personalitzable.
 

Cables UTP Cat6A

Cable de parell trenat no apantallat, CM/LSZH.El material conductor és de coure nu sòlid, el diàmetre del cable és de 23 AWG, la resistència a la tracció de l'aïllament és superior a 16 MPa i la resistència a la tracció de la funda és superior a 13,5 MPa.La prova pot arribar a superar els 250 HMZ.
 

Cables exteriors

GYTA, cable òptic exterior, estructura farcit, funda d'alumini unida amb polietilè.
GYTS, cable òptic exterior, reforç metàl·lic, funda d'acer unida a poliè.

 

Caixa de distribució de fibra

Tipus de connector: SC/FC/LC/ST
Material: acer laminat en fred/acer inoxidable
Color: Blanc/Negre/Gris/Altre
Mida: Personalitzable segons les necessitats del client.
Equipat amb una safata de fusió apilada, fàcil d'obrir i fàcil d'instal·lar i mantenir el circuit.La caixa està equipada amb cables òptics fiables, dispositius d'introducció de cable de cua, fixació i connexió a terra.
 

Caixa de terminals de fibra òptica

Tipus de connector: SC/FC/LC/ST
Material: acer laminat en fred/acer inoxidable
Color: Blanc/Negre/Gris/Altre
Mida: Personalitzable segons les necessitats del client.
Equipat amb una safata de fusió apilada, fàcil d'obrir, es pot treure i operar, convenient per a la instal·lació i manteniment de la línia.
L'equip d'accés òptic de FTTX, pot aconseguir la connexió i distribució de cables troncals i cables d'usuari.Es pot utilitzar per a la fusió i distribució de fibres òptiques.
 

Unitat de subestructura ODF

Funcions com ara la terminació del cable de fibra òptica, el cablejat de fibra òptica, la programació de fibra òptica i l'emmagatzematge d'excés de longitud de fibra de cua.
Es pot instal·lar independentment en un armari estàndard de 19U.
Adopció d'una safata de fibra fosa integrada apilada de 12 nuclis.
Apte per a la terminació de diversos cables òptics estructurals.
Totes les mides es poden personalitzar segons els requisits del client.
 

Centre de dades de micromòduls

Millorar l'eficiència de l'ús dels recursos informàtics als centres de dades, reduir la funcionalitat i simplificar l'operació i el manteniment dels centres de dades.
Tipus: Muntatge en bastidor
Color: Personalitzat
Material: acer laminat en fred SPCC
Instal·lació: de peu
Nivell de protecció: IP20/IP54/IP65
Aplicació: Centre de dades
Estàndard del gabinet: personalitzat
 

Gabinet de xarxa

El armari és un armari estàndard d'alta resistència de 19 polzades amb una capacitat de 42U.Placa d'acer laminat en fred, amb un gruix d'1,2 mm o més, amb plàstics per polvorització, a prova d'òxid, impermeable i anticorrosió.
Personalitzable segons les necessitats del client.
 

Taulers de connexió

Adoptant un disseny modular, compleix els requisits d'instal·lació de diversos mòduls endollables, adequats per a la interacció i la terminació entre dispositius i compatibles amb bastidors i armaris d'equips de 19 polzades.El bronze fòsfor durador i resistent a la corrosió DC garanteix més de 250 terminacions.Tots els ports tenen etiquetes a l'extrem frontal i un gestor de cables a la part posterior, que guia eficaçment els cables fins als punts finals.
 

PDU muntada en bastidor

Tensió nominal d'entrada: 250 V CA
Especificació del cable: H05VV-F3G 1,5 mm⊃2;
Tipus d'endoll: connector DIN4944016A
Corrent màxima d'entrada: 16A
Material de la carcassa: material d'aliatge d'alumini 1U.
Mida del producte: L x W x H = 482,6X44,4X44,4 mm (19 polzades)
Sistema de presa: nous estàndards nacionals per a cinc forats, estàndards nacionals 16A, etc.
Potència màxima: 4000W
Mètode de línia de connexió interna: 1,5 mm⊃2 intern;Tipus de tira de coure flexible RV.
 

Conector Keystone FTP Cat6A

Un tipus de mòdul de presa keystone que s'utilitza en el cablejat de coure i les xarxes.
Proporcioneu un rendiment excepcional necessari per suportar aplicacions d'alta velocitat, inclosa Ethernet de 10 Gigabits.
El mòdul es pot blindar completament.
Fàcil d'instal·lar.
 

Placa frontal de paret

Utilitzant material adhesiu a prova de bales de PC.Disseny de mida estàndard internacional 86, aspecte ultra prim de 6 mm.Admet la instal·lació de múltiples marcs de mòduls multimèdia, compatibles amb la integració multifuncional com ara RJ45 i fibra òptica.
 
Deixa un missatge

Contacta amb nosaltres

Afegiu: Sala A206, No.333, WenHaiRoad, Districte de Baoshan, Xangai
Tel: +86-21-62417639
Mòbil: +86-17321059847
Correu electrònic: sales@shtptelecom.com

Navegació

Categories

Canal de Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd. Tots els drets reservats. Mapa del llocPolítica de privacitat