carregant

Comparteix a:
botó per compartir a facebook
botó per compartir twitter
botó per compartir línia
botó per compartir wechat
botó per compartir linkedin
botó per compartir pinterest
botó per compartir whatsapp
compartiu aquest botó per compartir

Casset MPO-LC

Els cassets MPO-LC s'utilitzen per trencar els connectors MPO acabats en cables troncals en connectors LC per facilitar el pegat al transceptor SFP dels ports de l'equip del sistema.El mòdul s'utilitza juntament amb el marc de distribució de fibra 1U o 2U.El panell adaptador LC a la part frontal de la caixa del mòdul s'utilitza per connectar l'equip o entre la caixa del mòdul, i l'adaptador MPO a la part posterior s'utilitza per connectar cables troncals preconnectats MPO.
Disponibilitat:
Descripció del producte

Descripció

Els cassets MPO-LC s'utilitzen per trencar els connectors MPO 16F acabats en cables troncals en connectors LC per facilitar el pegat al transceptor SFP dels ports de l'equip del sistema.

El mòdul s'utilitza juntament amb el marc de distribució de fibra 1U, 2U i 4U.

El panell adaptador LC a la part davantera de la caixa del mòdul s'utilitza per connectar l'equip o entre la caixa del mòdul, i l'adaptador MPO a la part posterior s'utilitza per connectar cables troncals preconnectats MPO.
未标题-1MPO-2

Característiques i avantatges

  • El panell frontal de la caixa del mòdul està equipat amb adaptadors LC dúplex i el panell posterior està equipat amb ports adaptadors MPO que es poden equipar amb 2 adaptadors MPO 8F o 16F.

  • La caixa del mòdul es pot instal·lar o treure des de la part davantera o posterior del panell de connexió de fibra.

  • Densitat amb interfície LC: 144F per 1U;288F per a 2U;576F per a 4U.

  • Pre-terminació al 100% per garantir la baixa pèrdua d'inserció per a xarxes d'alta velocitat exigents.


Rendiment òptic


Multimode

Estàndard

Multimode

Baixa pèrdua

Monomode

Estàndard

Monomode

baixa pèrdua

Pèrdua d'inserció

0,3 dB Típic 0,60 dB màxim

0,2 dB Típic 0,35 dB màxim

0,35 dB Típic 0,7 dB màxim

0,25 dB Típic 0,45 dB màxim

Òptic

Pèrdua de retorn

> 20 dB

> 20 dB

> 60 dB

(Polis d'angle 8°)

> 60 dB

(Polis d'angle 8°)


Dimensions:

imatge 3



Anterior: 
Pròxim: 
Consulta de producte

Contacta amb nosaltres

Afegiu: Sala A206, No.333, WenHaiRoad, Districte de Baoshan, Xangai
Tel: +86-21-62417639
Mòbil: +86-17321059847
Correu electrònic: sales@shtptelecom.com

Navegació

Categories

Canal de Telegram

Copyright © Shanghai Tangpin Technology Co., Ltd. Tots els drets reservats. Mapa del llocPolítica de privacitat